pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych i kampanie Ads. Zdobądź szczyty wyszukiwarek, wyprzedź konkurencję! Posiadamy odpowiednie doświadczenie, narzędzia i umiejętności. Pozycjonowanie stron Warszawa.

Skutecznie pozycjonujemy strony internetowe w wynikach wyszukiwania oraz prowadzimy wydajne kampanie linków sponsorowanych Google Ads.

Prowadzone przez nas działania SEO i SEM opierają się wyłącznie o sprawdzone sposoby oraz wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu. Strony optymalizujemy (więcej o optymalizacji możesz dowiedzieć się więcej na oficjalnej stronie Google „Optymalizacja witryn„) i pozycjonujemy zgodnie z bieżącymi algorytmami wyszukiwarek dzięki czemu osiągamy wysokie i stałe pozycje w wynikach wyszukiwania czyli TOP10. Stale analizujemy zmiany w algorytmach Google (np. aktualizacja z marca 2023 r.) i wytyczne stosujemy w pozycjonowanych przez nas stronach internetowych (Warszawa). Powierzone nam kampanie Google Adwords optymalizujemy i prowadzimy osiągając wysokie pozycje przy niskim koszcie za kliknięcie – CPC. Prowadzimy audyty SEO oraz wyciągamy strony z filtrów.

Vertes Design – strony internetowe: Warszawa, ul. Szachowa 1
telefon: 505 331 330 lub 22 872 92 65, mail: biuro@vertesdesign.pl

Potrzebujesz wypozycjonować swoją stronę? Świetnie!

Pierwszym krokiem jest wybór słów oraz fraz kluczowych. Odpowiednio dobrane zapewnią spory ruch na stronie www potencjalnych klientów oraz co za tym idzie – zwiększą Twoją sprzedaż. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami aby takie frazy wybrać. Gdy już dobierzemy odpowiednie frazy/słowa kluczowe, dokonujemy optymalizacji strony internetowej i przystępujemy do procesu pozycjonowania. Warunki współpracy są bardzo przejrzyste – rozliczenie następuje tylko za te dni w miesiącu, w które fraza kluczowa znajdowała się na pierwszej stronie wyników. Cały proces na bieżąco analizujemy i raz w miesiącu raportujemy przebieg pozycjonowania. Jesteśmy agencją interaktywną z Warszawy. Jesteś spoza Warszawy? Nie ma problemu! Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz spoza jej granic. Skontaktuj się nami.

pozycjonowanie stron warszawa

Pozycjonowanie. A może również Google Ads?

Prowadzimy również kampanie linków sponsorowanych Google Ads, zarządzamy procesem, optymalizujemy osiągając przy tym wyższą klikalność przy niższym koszcie na kliknięcie. Jest to bardzo dobre i miarodajne rozwiązanie marketingu w wyszukiwarce Google.

Jesteś zainteresowany skutecznym pozycjonowaniem?
Napisz do nas: biuro@vertesdesign.pl lub zadzwoń: 505 331 330 i 22 872 92 65.

Prześlij nam frazy kluczowe i rozpocznijmy pozycjonowanie Twojej strony internetowej
JUŻ DZIŚ

Klienci

Marki, które nam zaufały. Tworzymy strony www dla wszystkich – zarówno dla dużych korporacji, jednostek samorządowych jak i małych firm. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.