MENU
PL

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych i kampanie Adwords. Zdobądź szczyty wyszukiwarek, wyprzedź konkurencję! Posiadamy odpowiednie doświadczenie, narzędzia i umiejętności. Pozycjonowanie stron Warszawa.

Skutecznie pozycjonujemy strony internetowe w wynikach wyszukiwania oraz prowadzimy wydajne kampanie linków sponsorowanych Google Adwords.

Prowadzone przez nas działania SEO i SEM opierają się wyłącznie o sprawdzone sposoby oraz wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu. Strony pozycjonujemy zgodnie z bieżącymi algorytmami wyszukiwarek dzięki czemu osiągamy wysokie i stałe pozycje w wynikach wyszukiwania czyli TOP10. Stale analizujemy zmiany w algorytmach Google (np. Pingwin 4.0 z września 2016 r.) i wytyczne stosujemy w pozycjonowanych przez nas stronach internetowych (Warszawa). Powierzone nam kampanie Google Adwords optymalizujemy i prowadzimy osiągając wysokie pozycje przy niskim koszcie za kliknięcie - CPC. Prowadzimy audyty SEO oraz wyciągamy strony z filtrów.

Vertes Design - strony internetowe: Warszawa, ul. Szachowa 1
telefon: 505 331 330 lub 22 872 92 65, mail: biuro@vertesdesign.pl

Potrzebujesz wypozycjonować swoją stronę? Świetnie!

Pierwszym krokiem jest wybór słów oraz fraz kluczowych. Odpowiednio dobrane zapewnią spory ruch na stronie www potencjalnych klientów oraz co za tym idzie - zwiększą Twoją sprzedaż. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami aby takie frazy wybrać. Gdy już dobierzemy odpowiednie frazy/słowa kluczowe, dokonujemy optymalizacji strony internetowej i przystępujemy do procesu pozycjonowania. Warunki współpracy są bardzo przejrzyste - rozliczenie następuje tylko za te dni w miesiącu, w które fraza kluczowa znajdowała się na pierwszej stronie wyników. Cały proces na bieżąco analizujemy i raz w miesiącu raportujemy przebieg pozycjonowania. Jesteśmy agencją interaktywną z Warszawy. Jesteś spoza Warszawy? Nie ma problemu! Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz spoza jej granic. Skontaktuj się nami.

A może Google Adwords?

Prowadzimy również kampanie linków sponsorowanych Google Adwords, zarządzamy procesem, optymalizujemy osiągając przy tym wyższą klikalność przy niższym koszcie na kliknięcie. Jest to bardzo dobre i miarodajne rozwiązanie marketingu w wyszukiwarce Google.

Jesteś zainteresowany skutecznym pozycjonowaniem?
Napisz do nas: biuro@vertesdesign.pl lub zadzwoń: 505 331 330 i 22 872 92 65.

REALIZACJE

Obejrzyj nasze strony internetowe, sklepy www, projekty marketingowe. Sprawdź jak tworzymy strony www!

KLIENCI

Oni nam zaufali. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Prześlij nam frazy kluczowe i rozpocznijmy pozycjonowanie Twojej strony internetowej
JUŻ DZIŚ

Skontaktuj się z nami