MENU
PL

Sklepy internetowe

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych opartych m. in. o silniki PrestaShop oraz Magento. Wdrożenia i rozbudowa sklepów www. Sklepy internetowe Warszawa.

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe ukierunkowane na potrzeby Klienta.

Realizowane przez nas sklepy www oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Ich funkcjonalność pozwala prowadzić sprzedaż internetową bez żadnych ograniczeń. Tworząc sklep internetowy oraz strony www dużą wagę kładziemy na atrakcyjny projekt graficzny oraz na przyjazną nawigację i intuicyjną ścieżką zakupową. Każdy nasz sklep jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google.

Vertes Design - strony internetowe: Warszawa, ul. Szachowa 1
telefon: 505 331 330 lub 22 872 92 65, mail: biuro@vertesdesign.pl


Tworzeniem sklepów internetowych w Warszawie zajmujemy się od wielu lat - zajrzyj do naszego portfolio.

Potrzebujesz sklep internetowy? Dobrze trafiłeś!

W dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu internetowego jest nie tylko uzupełnieniem tradycyjnego, stacjonarnego handlu - jest często głównym a nawet jedynym kanałem sprzedaży produktów. Profesjonalny system e-commerce jest narzędziem pracy dlatego powinien zostać przygotowany na najwyższym poziomie zarówno od strony frontend'u jak i zaplecza CMS. Proces tworzenia sklepu internetowego (tak jak w przypadku strony www) zaczynamy od przygotowania makiety funkcjonalnej zawierającej wszystkie elementy i moduły projektowanego sklepu www. Następnie opracowujemy profesjonalny projekt graficzny strony głównej oraz poszczególnych podstron (tekstowych, kategorii, kart produktu, koszyka itp.). W kolejnym etapie przystępujemy do programowania całości i integracji sklepu z systemami zewnętrznymi. Tak przygotowany i przetestowany sklep oddajemy do użytku, podwieszając go pod docelową domenę oraz szkoląc użytkownika z obsługi systemu CMS. Jesteśmy agencją interaktywną z Warszawy. Jeżeli jesteś spoza Warszawy - nie ma problemu, obsługujemy Klientów z całej Polski oraz spoza jej granic.

System CMS, zabezpieczenia i integracje

Każdy zaprojektowany przez nas sklep internetowy posiada system zarządzania treścią CMS, dzięki któremu można zarządzać asortymentem i całą sprzedażą. Integrujemy również zewnętrzne systemy takie jak: Allegro, firmy kurierskie (DHL, UPS, DPD, GLS, itd.), systemy płatności online (PayU, PayPal, Dotpay, Przelewy 24, itd.), programy magazynowe (Subiekt, Wfmag), hurtownie, porównywarki cen, serwisy opinii, itp.

Zajmujemy się również zgłoszeniami do GIODO - po wykonaniu Twojego sklepu web'owego przygotujemy dokumentację i dokonamy odpowiedniego zgłoszenia do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pomożemy w przygotowaniu poprawnego regulaminu oraz zabezpieczymy Twój sklep internetowy odpowiednim certyfikatem SSL.

Jesteś zainteresowany profesjonalną realizacją projektu sklepu albo strony internetowej?
Napisz do nas: biuro@vertesdesign.pl lub zadzwoń: 505 331 330 i 22 872 92 65.

REALIZACJE

Obejrzyj nasze strony internetowe, sklepy www, projekty marketingowe. Sprawdź jak tworzymy strony www!

KLIENCI

Oni nam zaufali. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Projektowanie sklepów internetowych odbywa się w naszym biurze w Warszawie. Jest to złożony proces wymagający zaangażowania kilkuosobowego zespołu - project managera odpowiedzialnego za sprawną realizację zlecenia, projektanta UX rozplanowującego układ i rozmieszczenie komponentów oraz modułów, grafika tworzącego layout graficzny sklepu oraz programistów przygotowujących frontend i backend z panelem CMS dla administratora i klientów.

Budowę sklepu internetowego dzielimy na kilka etapów:

 • analizę potrzeb Klienta, opracowanie specyfikacji sklepu lub strony internetowej, podpisanie umowy
 • wykonanie makiety funkcjonalnej UX modułów systemu e-commerce
 • zaprojektowanie layoutu graficznego wszystkich podstron sklepu www
 • przygotowanie frontend'u HTML i CSS
 • zaprogramowanie backend'u i systemu zarządzania treścią sklepu web'owego CMS
 • przetestowanie nowo powstałego sklepu internetowego
 • publikacja sklepu na wskazanym serwerze pod docelową domeną
 • Po wykonaniu sklepu internetowego, w ramach usług dodatkowych, oferujemy jego pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz cały szereg działań e-marketingowych.

  ROZPOCZNIJMY PRACĘ NAD TWOIM SKLEPEM www JUŻ DZIŚ!

  Skontaktuj się z nami