MENU
PL

Blog

Internetowe informacje, osiągnięcia, działania i inne plotki wymagające nagłośnienia wszystkim zainteresowanym ;)
 - blog o stronach www
06 czerwca 2017
Strony internetowe kiedyś i dziś
Rozwój nowoczesnych technologii informatycznych spowodował ogromny skok w narzędziach służących do promocji firm za pośrednictwem internetu. Kiedyś strony internetowe w niczym nie przypominały tych, z którymi mamy do czynienia dziś. Dlaczego?
Przeczytaj artykuł
 - blog o stronach www
12 stycznia 2015
Poszukujemy ekspertów!
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi w dziale "kariera". Prowadzimy rekrutację na naszej agencji interaktywnej w Warszawie. Zapewniamy pracę przy ciekawych projektach - strony internetowe, sklepy www, kampanie marketingowe.
Przeczytaj artykuł
 - blog o stronach www
07 lutego 2016
Wykorzystaj potencjał social media!
Social media to stosunkowo nowa forma reklamy, dzięki której już dziś wiele firm uzyskało spektakularne wyniki finansowe. Jest to jednak przede wszystkim efektywny kanał komunikacji na linii konsument-marka, który pozwala na aktywne kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa w mediach.
Przeczytaj artykuł
pozycjonowanie stron warszawa - blog o stronach www
04 marca 2016
Pozycjonowanie stron – daj się odnaleźć
Strona internetowa jako narzędzie marketingowe powinna być widoczna w wyszukiwarkach. Większość z nas używa wyszukiwarki Google do odnalezienia informacji, usługi, produktu – w zasadzie wszystkiego. Szukamy w niej zdjęć, przepisów, instrukcji obsługi a nawet właściciela numeru nieodebranego połączenia telefonicznego. Przypomnijcie sobie do jakich jeszcze celów używaliście wyszukiwarki. Zainwestuj w pozycjonowanie strony internetowej.
Przeczytaj artykuł
 - blog o stronach www
14 kwietnia 2016
Motion Design – video online
Wideo na stronach internetowych staje się wszechobecne. Przekaz audiowizualny silniej odziaływuje na internautę niż forma pisana lub graficzna. Nic dziwnego! Przecież wygodniej i łatwiej usiąść przed ekranem i obejrzeć film, czy animację niż wczytywać się w strony suchego tekstu.
Przeczytaj artykuł
 - blog o stronach www
11 maja 2015
Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilne (z ang. mobile application) to ogólna nazwa oprogramowania działająca na urządzeniach przenośnych tj. telefony komórkowe, smartfony lub tablety.
Przeczytaj artykuł
07 czerwca 2016
Aplikacje na facebooka
Nowe narzędzie marketingowe - aplikacje na facebooka! Skuteczne, angażujące fanów, utrwalające świadomość marki.
Przeczytaj artykuł
08 lipca 2016
Powstała nowa strona Vertes Design!
Postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową vertesdesign.pl! Efekt - powstał zupełnie nowy layout, nowy CMS, jednym słowem strona www została wykonana od początku.
Przeczytaj artykuł
08 czerwca 2017
Gdzie zamówić stronę internetową?
Nie od dziś wiadomo, że strona internetowa świadczy o marce, jest wizytówką dostępną dla internautów z całego świata – ma zasięg globalny. Po wyglądzie i działaniu strony www odbiorcy kreują swoje wyobrażenie o firmie, podejmują decyzje zakupowe oraz o ewentualnej współpracy.
Przeczytaj artykuł
16 czerwca 2017
Projektowanie stron internetowych w Warszawie
W Warszawie jest duża rywalizacja - Klienci wymagają jakości by być o krok przed konkurencją. Strona internetowa ma zapewnić profesjonalny wizerunek firmy, sprawnie przedstawić ofertę, pozyskać odbiorców oraz wykwalifikowanych pracowników.
Przeczytaj artykuł
26 czerwca 2017
Jaki CMS wybrać do zarządzania stroną www?
CMS (Content Management System) czyli System Zarządzania Treścią jest oprogramowaniem backend’owym strony www. Służy do administracji zawartością witryny, edycji treści, zdjęć, dokumentów oraz danych kontaktowych.
Przeczytaj artykuł
28 czerwca 2017
Reklama strony w Internecie
Wykonanie strony internetowej to dopiero początek istnienia w Internecie. Sama strona nie wystarczy żeby w skuteczny sposób promować i budować swój biznes. Strona www bez wsparcia marketingowego będzie jedynie odwiedzana przez pracowników firmy oraz ich znajomych.
Przeczytaj artykuł
tworzenie stron www
7 lipca 2017
Tworzenie stron www – dobre praktyki
Na co zwrócić uwagę podczas projektowania strony internetowej? Profesjonalne tworzenie stron www diametralnie różni się od amatorskiego webmasteringu.
Przeczytaj artykuł
19 lipca 2017
Strony internetowe w nowym wydaniu – WebVR
Strony internetowe WebVR - nowy standard, który zrewolucjonizuje Internet? Jak najbardziej! Nowy Firefox ze wsparciem wirtualnej rzeczywistości.
Przeczytaj artykuł
09 sierpnia 2017
Domena, hosting i certyfikat SSL
Domena internetowa, hosting i certyfikat SSL - czyli co niezbędne do uruchomienia strony www.
Przeczytaj artykuł
2 listopada 2017
12 powodów, dla których Twoja firma powinna mieć stronę internetową
Zastanawiasz się czy warto mieć firmową stronę internetową? Poznaj 12 powodów dlaczego powinieneś koniecznie posiadać witrynę www swojego biznesu.
Przeczytaj artykuł
tokeny kryptowaluty tworzenie
17 kwietnia 2018
Tokeny jako narzędzie marketingowe
Tokenizacja zrewolucjonizuje marketing. Już dziś dostarcza niesamowitych możliwości. Niebawem większość firm będzie posiadała własną kryptowalutę, jak dziś stronę internetową.
Przeczytaj artykuł
System newsletter i marketing automation
18 marca 2019
Jaki system do newsletter’a wybrać?
Zastanawiasz się jaki system do obsługi newsletter'a lub automatyzacji marketingu wybrać? Sprawdź z czego my korzystamy i dlaczego!
Przeczytaj artykuł
kryptowaluty jaki portfel wybrać
07 czerwca 2019
Jaki portfel do kryptowalut i Bitcona wybrać?
Zastanawiasz się jaki wybrać portfel do przechowywania kryptowalut np. Bitcoina, Ethereum, tokenów ERC20, altcoinów? Sprawdź którego my używamy i dlaczego!
Przeczytaj artykuł
jak i gdzie kupić bitcoina i kryptowaluty
08 lipca 2019
Jak i gdzie kupić Bitcoina i inne kryptowaluty?
Zastanawiasz się jak i gdzie kupić Bitcoina i inne kryptowaluty? Sprawdź których giełd my używamy i dlaczego!
Przeczytaj artykuł
strony internetowe wcag 2.1
26 luty 2020
Strony internetowe zgodne z WCAG 2.1
Jakie standardy WCAG 2.1 muszą spełniać strony www podmiotów publicznych?
Przeczytaj artykuł