MENU
PL

Blog

Internetowe informacje, osiągnięcia, działania i inne plotki wymagające nagłośnienia wszystkim zainteresowanym ;)
Ewolucja stron internetowych na przełomie lat
08 grudnia 2015
Strony internetowe kiedyś i dziś
Rozwój nowoczesnych technologii informatycznych spowodował ogromny skok w narzędziach służących do promocji firm za pośrednictwem internetu. Kiedyś strony internetowe w niczym nie przypominały tych, z którymi mamy do czynienia dziś. Dlaczego?
Przeczytaj artykuł
12 stycznia 2015
Poszukujemy ekspertów!
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi w dziale "kariera".
Przeczytaj artykuł
07 lutego 2016
Wykorzystaj potencjał social media!
Social media to stosunkowo nowa forma reklamy, dzięki której już dziś wiele firm uzyskało spektakularne wyniki finansowe. Jest to jednak przede wszystkim efektywny kanał komunikacji na linii konsument-marka, który pozwala na aktywne kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa w mediach.
Przeczytaj artykuł
pozycjonowanie stron warszawa
04 marca 2016
Pozycjonowanie stron – daj się odnaleźć
Strona internetowa jako narzędzie marketingowe powinna być widoczna w wyszukiwarkach. Większość z nas używa wyszukiwarki Google do odnalezienia informacji, usługi, produktu – w zasadzie wszystkiego. Szukamy w niej zdjęć, przepisów, instrukcji obsługi a nawet właściciela numeru nieodebranego połączenia telefonicznego. Przypomnijcie sobie do jakich jeszcze celów używaliście wyszukiwarki. Zainwestuj w pozycjonowanie strony internetowej.
Przeczytaj artykuł
14 kwietnia 2016
Motion Design – video online
Wideo na stronach internetowych staje się wszechobecne. Przekaz audiowizualny silniej odziaływuje na internautę niż forma pisana lub graficzna. Nic dziwnego! Przecież wygodniej i łatwiej usiąść przed ekranem i obejrzeć film, czy animację niż wczytywać się w strony suchego tekstu.
Przeczytaj artykuł
11 maja 2015
Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilne (z ang. mobile application) to ogólna nazwa oprogramowania działająca na urządzeniach przenośnych tj. telefony komórkowe, smartfony lub tablety.
Przeczytaj artykuł
07 czerwca 2016
Aplikacje na facebooka
Nowe narzędzie marketingowe - aplikacje na facebooka! Skuteczne, angażujące fanów, utrwalające świadomość marki.
Przeczytaj artykuł
08 lipca 2016
Powstała nowa strona Vertes Design!
Postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową vertesdesign.pl! Efekt - powstał zupełnie nowy layout, nowy CMS, jednym słowem strona www została wykonana od początku.
Przeczytaj artykuł