MENU
PL

Blog

Internetowe informacje, osiągnięcia, działania i inne plotki wymagające nagłośnienia wszystkim zainteresowanym ;)
06 czerwca 2017
Strony internetowe kiedyś i dziś
Rozwój nowoczesnych technologii informatycznych spowodował ogromny skok w narzędziach służących do promocji firm za pośrednictwem internetu. Kiedyś strony internetowe w niczym nie przypominały tych, z którymi mamy do czynienia dziś. Dlaczego?
Przeczytaj artykuł
12 stycznia 2015
Poszukujemy ekspertów!
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi w dziale "kariera". Prowadzimy rekrutację na naszej agencji interaktywnej w Warszawie. Zapewniamy pracę przy ciekawych projektach - strony internetowe, sklepy www, kampanie marketingowe.
Przeczytaj artykuł
07 lutego 2016
Wykorzystaj potencjał social media!
Social media to stosunkowo nowa forma reklamy, dzięki której już dziś wiele firm uzyskało spektakularne wyniki finansowe. Jest to jednak przede wszystkim efektywny kanał komunikacji na linii konsument-marka, który pozwala na aktywne kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa w mediach.
Przeczytaj artykuł
pozycjonowanie stron warszawa
04 marca 2016
Pozycjonowanie stron – daj się odnaleźć
Strona internetowa jako narzędzie marketingowe powinna być widoczna w wyszukiwarkach. Większość z nas używa wyszukiwarki Google do odnalezienia informacji, usługi, produktu – w zasadzie wszystkiego. Szukamy w niej zdjęć, przepisów, instrukcji obsługi a nawet właściciela numeru nieodebranego połączenia telefonicznego. Przypomnijcie sobie do jakich jeszcze celów używaliście wyszukiwarki. Zainwestuj w pozycjonowanie strony internetowej.
Przeczytaj artykuł
14 kwietnia 2016
Motion Design – video online
Wideo na stronach internetowych staje się wszechobecne. Przekaz audiowizualny silniej odziaływuje na internautę niż forma pisana lub graficzna. Nic dziwnego! Przecież wygodniej i łatwiej usiąść przed ekranem i obejrzeć film, czy animację niż wczytywać się w strony suchego tekstu.
Przeczytaj artykuł
11 maja 2015
Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilne (z ang. mobile application) to ogólna nazwa oprogramowania działająca na urządzeniach przenośnych tj. telefony komórkowe, smartfony lub tablety.
Przeczytaj artykuł
07 czerwca 2016
Aplikacje na facebooka
Nowe narzędzie marketingowe - aplikacje na facebooka! Skuteczne, angażujące fanów, utrwalające świadomość marki.
Przeczytaj artykuł
08 lipca 2016
Powstała nowa strona Vertes Design!
Postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową vertesdesign.pl! Efekt - powstał zupełnie nowy layout, nowy CMS, jednym słowem strona www została wykonana od początku.
Przeczytaj artykuł
08 czerwca 2017
Gdzie zamówić stronę internetową?
Nie od dziś wiadomo, że strona internetowa świadczy o marce, jest wizytówką dostępną dla internautów z całego świata – ma zasięg globalny. Po wyglądzie i działaniu strony www odbiorcy kreują swoje wyobrażenie o firmie, podejmują decyzje zakupowe oraz o ewentualnej współpracy.
Przeczytaj artykuł
16 czerwca 2017
Projektowanie stron internetowych w Warszawie
W Warszawie jest duża rywalizacja - Klienci wymagają jakości by być o krok przed konkurencją. Strona internetowa ma zapewnić profesjonalny wizerunek firmy, sprawnie przedstawić ofertę, pozyskać odbiorców oraz wykwalifikowanych pracowników.
Przeczytaj artykuł
26 czerwca 2017
Jaki CMS wybrać do zarządzania stroną www?
CMS (Content Management System) czyli System Zarządzania Treścią jest oprogramowaniem backend’owym strony www. Służy do administracji zawartością witryny, edycji treści, zdjęć, dokumentów oraz danych kontaktowych.
Przeczytaj artykuł
28 czerwca 2017
Reklama strony w Internecie
Wykonanie strony internetowej to dopiero początek istnienia w Internecie. Sama strona nie wystarczy żeby w skuteczny sposób promować i budować swój biznes. Strona www bez wsparcia marketingowego będzie jedynie odwiedzana przez pracowników firmy oraz ich znajomych.
Przeczytaj artykuł