prowadzenie fanpage
Prowadzenie fanpage na facebook’u, kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, reklama sponsorowana Facebook Ads. Strategia marketingowa w social media.

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem kont firmowych na facebook’u oraz w innych mediach społecznościowych.

Prowadzenie fanpage realizujemy poprzez regularne dodawanie wpisów na profilu firmowym. W zależności od potrzeb możemy dodawać wpisy codziennie, kilka razy w tygodniu lub kilka razy na miesiąc. Utrzymujemy interakcję z użytkownikami, angażujemy ich do działania – uświadamiając jednocześnie wartość marki oraz promując stronę www. Prowadzimy nadzór nad przebiegiem kampanii, organizujemy konkursy, odpowiadamy na posty oraz reagujemy na sytuacje kryzysowe. Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii w mediach społecznościowych. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ul. Szachowej 1

Prowadzenie fanpage na facebook’u

Prowadząc fanpage Klienta zawsze dbamy o ciekawe wpisy angażujące użytkowników facebook’a, monitorujemy branżę, przygotowujemy indywidualne grafiki, prowadzimy nadzór nad komentarzami i dialogiem, gasimy sytuacje kryzysowe. Przygotowujemy kampanie z wyprzedzeniem oraz reagujemy postami na bieżące wydarzenia w branży, w kraju i na świecie.

Prowadzenie fanpage – cennik i pakiety

Ofertę dostosowujemy do wymagań Klienta. Koszt jest uzależniony głównie od ilości wpisów i zakresu działań. Najczęściej są to pakiety:

  • 2 wpisy tygodniowo – 500 zł netto / mc
  • 5 wpisów tygodniowo – 1000 zł netto / mc
  • 10 wpisów tygodniowo – 1800 zł netto / mc
agencja Social Media

Reklama na facebook’u

Prowadzimy kampanie sponsorowane czyli Facebook Ads. Dzięki tej kampanii możemy wypromować ciekawy post, stronę internetową, wydarzenie lub po prostu pozyskać wartościowych i zaangażowanych fanów. Kampanie przygotowujemy pod konkretnych użytkowników odpowiednio personalizując grupy odbiorców.

ROZPOCZNIJMY PRACĘ NAD TWOIM FACEBOOK’IEM JUŻ DZIŚ!

Klienci

Marki, które nam zaufały. Tworzymy strony www dla wszystkich – zarówno dla dużych korporacji, jednostek samorządowych jak i małych firm. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.