MENU
PL

Prowadzenie fanpage

Prowadzenie fanpage na facebook'u, kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, reklama sponsorowana Facebook Ads. Strategia marketingowa w social media.

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem kont firmowych na facebook'u oraz w innych mediach społecznościowych.

Prowadzenie fanpage realizujemy poprzez regularne dodawanie wpisów na profilu firmowym. W zależności od potrzeb możemy dodawać wpisy codziennie, kilka razy w tygodniu lub kilka razy na miesiąc. Utrzymujemy interakcję z użytkownikami, angażujemy ich do działania - uświadamiając jednocześnie wartość marki oraz promując stronę www. Prowadzimy nadzór nad przebiegiem kampanii, organizujemy konkursy, odpowiadamy na posty oraz reagujemy na sytuacje kryzysowe. Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii w mediach społecznościowych. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ul. Szachowej 1

Prowadzenie fanpage na facebook'u

Prowadząc fanpage Klienta zawsze dbamy o ciekawe wpisy angażujące użytkowników facebook'a, monitorujemy branżę, przygotowujemy indywidualne grafiki, prowadzimy nadzór nad komentarzami i dialogiem, gasimy sytuacje kryzysowe. Przygotowujemy kampanie z wyprzedzeniem oraz reagujemy postami na bieżące wydarzenia w branży, w kraju i na świecie.

Prowadzenie fanpage - cennik i pakiety

Ofertę dostosowujemy do wymagań Klienta. Koszt jest uzależniony głównie od ilości wpisów i zakresu działań. Najczęściej są to pakiety:

  • 2 wpisy tygodniowo - 500 zł netto / mc
  • 5 wpisów tygodniowo - 1000 zł netto / mc
  • 10 wpisów tygodniowo - 1800 zł netto / mc

Reklama na facebook'u

Prowadzimy kampanie sponsorowane czyli Facebook Ads. Dzięki tej kampanii możemy wypromować ciekawy post, stronę internetową, wydarzenie lub po prostu pozyskać wartościowych i zaangażowanych fanów. Kampanie przygotowujemy pod konkretnych użytkowników odpowiednio personalizując grupy odbiorców.

KLIENCI

Oni nam zaufali. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

strony internetowe warszawa
ROZPOCZNIJMY PRACĘ NAD TWOIM FACEBOOK'IEMJUŻ DZIŚ!

Skontaktuj się z nami