Firma programistyczna, Software House Warszawa – tworzenie aplikacji dedykowanych i programów na zamówienie. Tworzenie oprogramowania przez doświadczonych programistów.

Programujemy systemy i aplikacje dedykowane wspomagające procesy biznesowe.

Jako firma specjalizująca się w projektowaniu i programowaniu systemów internetowych, tworzymy rozwiązania informatyczne, które przyczyniają się do usprawnienia pracy wielu firm. Nasze systemy IT kontrolują wewnętrzne procesy, pozwalają na efektywne zarządzanie zespołami oraz zwiększają ogólną efektywność pracy w firmie. Dzięki naszym rozwiązaniom programistycznym, klienci zyskują możliwość dostosowania systemów i stron internetowych do indywidualnych potrzeb i wymagań swojego biznesu.

Jesteśmy doświadczonym Software House’em, który oferuje tworzenie systemów internetowych i stron www szytych na miarę. Nasze rozwiązania są dostosowane bezpośrednio do specyfiki biznesowej każdego klienta, a programowanie systemów odbywa się na podstawie indywidualnych potrzeb. Nasz zespół projektantów, programistów i grafików ma ogromne doświadczenie w realizacji kompleksowych systemów IT, które pomagają naszym klientom rozwijać i udoskonalać swoje firmy.

Jako firma programistyczna, posiadamy również bogate doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Współpracujemy z wieloma podmiotami, które korzystają z takich form wsparcia, jakie oferuje Unia Europejska czyli np. funduszy strukturalnych. Nasze rozwiązania są dostosowane do wytycznych projektowych i spełniają wszystkie wymagania formalne i techniczne.

Dodatkowo, nasze usługi programistyczne są również dostępne dla startup’ów finansowanych przez inwestorów prywatnych lub ze środków własnych. Współpracujemy z firmami, które potrzebują zespołu programistów do realizacji ich wizji i celów. Jesteśmy zawsze gotowi, aby sprostać wyzwaniom i wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Vertes Design – strony internetowe, profesjonalna firma programistyczna: Warszawa, ul. Szachowa 1
telefon: 505 331 330 lub 22 872 92 65, mail: biuro@vertesdesign.pl

Tworzenie systemów

Potrzebujesz stworzyć system bazodanowy?

Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt programistyczny. Programujemy strony internetowe, portale, systemy CRM, ERP oraz wszelkiego rodzaju aplikacje bazodanowe. Tworzymy startup’y, systemy wspomagające zarządzanie firmą oraz usprawniające procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwach. Przerabiamy i integrujemy istniejące systemy, opracowujemy modele biznesowe, specyfikacje i makiety funkcjonalne.

Bardzo dobrze odnajdujemy się w HTML5, CSS3, PHP, Javascript, Actionscript, Java, Ruby on Rails itd. Działamy na frameworkach Yii, WordPress, Zend, Modx, Joomla, Magento, Prestashop itp. Posiadamy duże doświadczenie w implementacji tych rozwiązań.

Realizowaliśmy wszelkiego rodzaju projekty programistyczne, m. in.:

 • system CRM do zarządzania pracownikami dla agencji pracy tymczasowej
 • system zarządzania nagrodami dla operatora telefonii komórkowej
 • elektroniczny system motywacji pracowników z przyznawaniem punktów oraz katalogiem nagród
 • system generowania faktur na podstawie importowanych danych m.in. tabel z plików XLS
 • oprogramowanie intranet
 • aplikacje zdecentralizowane DApps oparte o technologię Blockchain
 • platformy do zarządzania ICO/STO oraz weryfikacji użytkowników zgodnie z AML/KYC
 • systemy BIP
 • system zarządzania i katalog podmiotów partnerskich
 • aplikacja do zarządzania publikacją postów w mediach społecznościowych
 • wszelkiego rodzaju strony, portale i sklepy internetowe
 • platforma crowdfundingowa oparta o waluty fiducjarne oraz kryptowaluty
 • aplikacje mobilne
 • smart contract’y
Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym Software House z Warszawy, jeżeli jesteś spoza Warszawy – nie ma problemu, pracujemy nad projektami Klientów z całej Polski oraz spoza jej granic.

Usługi programistyczne

Jesteśmy Software Housem z Warszawy czyli firmą programistyczną, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi programistyczne. W zależności od wymagań i potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w różnych dziedzinach – w szczególności związanych z webdesign’em oraz blockchain’em. Dysponujemy bardzo doświadczonym zespołem programistów, którzy są w stanie sprostać wymaganiom każdego zlecenia.

Jako firma programistyczna, oferujemy naszym klientom pełen zakres usług programistycznych, obejmujących m.in.: tworzenie dedykowanych bazodanowych systemów internetowych, aplikacji mobilnych na smartfony i tablety, oprogramowania tworzonego na zamówienie, tworzenie stron internetowych oraz sklepów www (e-commerce), integracje systemów informatycznych, optymalizacje, a także usługi doradztwa i konsultingu w zakresie programowania rozwiązań.

Jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do projektów IT. Oferujemy wsparcie programistyczne zarówno dla małych, jak i dużych projektów, gwarantując naszym klientom najwyższej jakości kompleksowe usługi programistyczne na każdym etapie realizacji zlecenia.

Jeżeli potrzebujesz programisty lub software house – zgłoś się do nas. Dysponujemy doświadczonym zespołem działającym w niemal każdym zakresie.

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE WARSZAWA

Programowanie systemów, stron i portali odbywa się w naszej profesjonalnej firmie programistycznej w Warszawie. Jest to złożony proces wymagający zaangażowania wieloosobowego zespołu – project managera odpowiedzialnego za sprawną realizację zlecenia, projektanta UX rozplanowującego układ systemu, grafika tworzącego layout graficzny oraz programistów.

Programowanie systemów dedykowanych dzielimy na kilka etapów:

 • analizę potrzeb Klienta i opracowanie procesów
 • wykonanie makiety funkcjonalnej UX
 • zaprojektowanie layoutu graficznego wszystkich widoków
 • przygotowanie frontend’u Bootstrap, HTML i CSS
 • zaprogramowanie backend’u i systemu zarządzania treścią CMSprzetestowanie nowo powstałego projektu internetowego
 • przetestowanie nowo powstałego projektu internetowego
 • publikacja systemu na wskazanym serwerze hostingowym pod docelową domeną internetową

Rozpocznijmy programowanie Twojego systemu JUŻ DZIŚ!

Klienci

Marki, które nam zaufały. Tworzymy strony www dla wszystkich – zarówno dla dużych korporacji, jednostek samorządowych jak i małych firm. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.