MENU
PL

Systemy www - strony, sklepy, aplikacje Systemy WWW

Aplikacje mobilne

Projektujemy mobilne aplikacje biznesowe na systemy Android i iOS wg. wymagań klienta. Zajmujemy się projektowaniem aplikacji mobilnych na systemy iOS, Android, Windows Phone, Symbian, Bada. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z aplikacjami, obejmujący tworzenie aplikacji mobilnych na smartfony, telefony i tablety.

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe ukierunkowane na potrzeby Klienta. Realizowane przez nas sklepy internetowe oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Ich funkcjonalność pozwala prowadzić sprzedaż internetową bez żadnych ograniczeń. Tworząc sklep internetowy dużą wagę kładziemy na atrakcyjny projekt graficzny oraz na przyjazną nawigację i intuicyjną ścieżką zakupową. Każdy nasz sklep jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google.

Dowiedz się więcej

Aplikacje dedykowane

Zajmujemy się programowaniem systemów internetowych, CRM i ERP. Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów programistycznych na indywidualne zamówienie. Tworzymy systemy od zera oraz przebudowujemy istniejące. Świadczymy usługi programistyczne na najwyższym poziomie. Tworzenie oprogramowania poprzedzone jest analizą procesów biznesowych Klienta.

Dowiedz się więcej

Strony internetowe

Dowiedz się więcej