MENU
PL

Systemy www

Strony internetowe

Projektujemy responsywne strony internetowe z systemem zarządzania treścią CMS np. WordPress, ModX, Yii, Zend, Yoomla itp. Przygotowujemy indywidualne szaty graficzne zgodne z zasadami użyteczności User Expierience oraz optymalizujemy każdą stronę internetową pod kątem SEO czyli pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Zapewniamy miejsce na serwerze oraz pomagamy w rejestracji domeny. Na nasze strony www udzielamy gwarancji.

Dowiedz się więcej

Aplikacje mobilne

Projektujemy mobilne aplikacje biznesowe na systemy Android i iOS wg. wymagań klienta. Zajmujemy się projektowaniem aplikacji mobilnych na systemy iOS, Android, Windows Phone, Symbian, Bada. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z aplikacjami, obejmujący tworzenie aplikacji mobilnych na smartfony, telefony i tablety.

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe ukierunkowane na potrzeby Klienta. Realizowane przez nas sklepy internetowe oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Ich funkcjonalność pozwala prowadzić sprzedaż internetową bez żadnych ograniczeń. Tworząc sklep internetowy dużą wagę kładziemy na atrakcyjny projekt graficzny oraz na przyjazną nawigację i intuicyjną ścieżką zakupową. Każdy nasz sklep jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google.

Dowiedz się więcej

Aplikacje dedykowane

Zajmujemy się programowaniem systemów internetowych, CRM i ERP. Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów programistycznych na zamówienie. Tworzymy systemy od zera oraz przebudowujemy istniejące. Świadczymy usługi programistyczne na najwyższym poziomie. Tworzenie oprogramowania poprzedzone jest analizą procesów biznesowych Klienta.

Dowiedz się więcej