MENU
PL

Akademia Bezpiecznej Jazdy

Akademia Bezpiecznej Jazdy to miejsce, gdzie każdy kierowca może podnosić swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia samochodu.
Dowiedz się więcej

Foto Słowackiego

Zakład Fotograficzny.
Dowiedz się więcej

Pizza Dziada

Pizzeria u Dziadka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, których głód dopada nie raz w najmniej typowych porach. U nich możecie zamówić pizzę o każdej porze dnia i nocy, przy czym zawsze jest ona świeża, smaczna i chrupiąca.
Dowiedz się więcej

Różdżyński-Stańczak i Wspólnicy Sp.k.

Firma została założona 4 października 1991 roku, przez mistrza Cukiernictwa Grzegorza Domareckiego, który przez wiele lat zdobywał doświadczenie współpracując z przedwojennymi cukiernikami. Dzięki zdobytej przez szereg lat wiedzy potrafił tak przygotować wypieki że stały się w krótkim okresie czasu obiektem pożądania wielu smakoszy. Obecnie firma zajmuje się wypiekiem ponad 80 rodzajów ciasta tradycyjną metodą.
Dowiedz się więcej

Erwas

Sprzedaż artykułów ogrodniczych.
Dowiedz się więcej

Kuchnia ze smakiem

Miejsce, gdzie mamy możliwość zamówienia domowych posiłków bo bardzo przystępnej cenie.
Dowiedz się więcej

Prof-met

Firma PROF-MET rozpoczęła działalność w 1989r. W początkowym etapie funkcjonowania zajmowaliśmy się świadczeniem usług związanych z drobnymi naprawami oraz wykonawstwem z materiałów powierzonych. W miarę upływu czasu nastąpił rozwój firmy poprzez wdrażanie nowych technologii, wzbogacenie asortymentu i usług oraz wyjście naprzeciw potrzebom klienta.
Dowiedz się więcej

Ergest

Firma Ergest zajmuje się produkcją seryjną oraz jednostkową najwyższej jakości kół zębatych prostych, śrubowych, frezowaniem ślimacznic, obróbką kół pasowych pod pasy zębate oraz kół łańcuchowych.
Dowiedz się więcej

Jaśmin

Główną ideą Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Jaśmin , jaka przyświeca Ośrodkowi od samego początku, jest stworzenie Pensjonariuszom rodzinnej atmosfery, pozwalającej na godne życie w otoczeniu osób gotowych nieść im pomoc przez całą dobę .
Dowiedz się więcej

Centrum Karniszy

Firma powstała pod nazwą Centrum Karniszy, gdyż właśnie to hasło przyświecało nam jako cel,tak aby w jednym miejscu kompleksowo zaaranżować wystrój okien. W miarę rozwoju firmy cel przerodził się w obowiązek, by na rynku zalanym słabej jakości produktami, dać klientom możliwość zakupu rzeczy wykonanych z solidnych materiałów wychodzących naprzeciw ich oczekiwaniom, a niejednokrotnie wychodzących poza nie.
Dowiedz się więcej

Martex

Firma Martex® powstała w 1980 roku .Firma rodzinna i od początku działalności związana z branżą odzieżową oraz tekstylną. Współpracę z rynkiem ogrodniczym rozpoczęto stworzeniem pojemników typu ARBO® oraz pochodnych tego pojemnika.
Dowiedz się więcej

Agatis

Od 2009 są odpowiedzialnym partnerem w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji ogrzewania.
Dowiedz się więcej

Medikar

Pasją firmy Medikar jest kompleksowe leczenie Pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Istnieje na rynku usług medycznych od 2005 roku. Otacza opieką zarówno dorosłych jak i dzieci. Do Państwa dyspozycji firma oddaje wysoko wyspecjalizowaną, stale pogłębiającą swą wiedzę i umiejętności kadrę medyczną oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny.
Dowiedz się więcej

PKGT

Jako PKGT Audyt firma prowadzi usługi z zakresu audytu, due diligence, konsultingu biznesowego oraz doradztwa marketingowego dla inwestorów działających w Polsce jak również dla tych, którzy dopiero wchodzą na polski rynek. Cechą świadczonych usług jest maksymalne zwiększenie zwrotu z inwestycji oraz optymalizacja działań biznesowych, finansowych i marketingowych.
Dowiedz się więcej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim.
Dowiedz się więcej

Twój Kawałek Podłogi

To firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu podłóg drewnianych, schodów i listew przypodłogowych. Współpracują ze wszystkimi wiodącymi producentami desek i parkietu w Polsce
Dowiedz się więcej

Decokable

DECOKABLE.PL jest wyłącznym dystrybutorem firmy DECOVISION ® na terenie Polski. DECOVISION ® specjalizuje się w zdobieniu przewodów elektrycznych.
Dowiedz się więcej

Domowe przedszkole

Przedszkole mieszczące się w Otwocku, przy ul. Szkolnej. To miejsce, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjająca indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych.
Dowiedz się więcej

Kriomedpol

Wiodący producent urządzeń krioterapeutycznych i kriochirurgicznych zasilanych ciekłym azotem. Firma jest bezpośrednim następcą Zakładu Niskich Temperatur COTM (Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej) w zakresie urządzeń ciekłoazotowych, wprowadzonych na polski rynek.
Dowiedz się więcej

Kee-seal Polska

Przedstawiciel producenta woreczków do szprycowania Kee-seal, obsługując zarówno rynek polski, jak i kraje Europy centralnej i wschodniej. Niedługo później do ich oferty dołączyły wysokiej jakości woreczki z polipropylenu z nadrukami i bez nadruków przeznaczone dla piekarni.
Dowiedz się więcej

Enjoy Language school

KURSY ANGIELSKIEGO dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Dowiedz się więcej

Artcam

Firma zajmująca się pilotażem i budową zdalnie sterowanych śmigłowców. Od kilku lat zajmują się również fotografią z "lotu ptaka".
Dowiedz się więcej

Beginstal

Od 1990 roku nieprzerwanie specjalizują się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży wyrobów hutniczych, stali i blach.
Dowiedz się więcej

Piekarnia Wanda

Piekarnia z zachowaniem nie tylko tradycyjnych receptur, ale i dobrej sztuki rzemieślniczej. Są jedną z nielicznych piekarni, gdzie zachowane zostało ręczne formowanie kęsów ciasta.
Dowiedz się więcej

TravelProfit

TravelProfit to największy program rabatowy dla klientów hoteli na terenie Polski. Współpracują z ponad 690 obiektami noclegowymi.
Dowiedz się więcej

ICS Polska

ICS Polska jest dystrybutorem urządzeń elektronicznych systemów alarmowych, kontroli dostępu, systemów pożarowych oraz telewizji dozorowej
Dowiedz się więcej

Decor-Party

Firma zajmuje się sprzedażą artykułów dekoracyjnych na różne okazje - śluby, wesela, wieczór panieński i kawalerski, urodziny dla dużych i małych, narodziny, chrzest, komunia, walentynki, halloween, Sylwestra i karnawał.
Dowiedz się więcej

Potris

Firma eventowa i biuro turystyczne. Od lat zajmują się organizacją eventów, imprez firmowych i sportowych.
Dowiedz się więcej

SoundTrade

Firma SoundTrade należy do czołówki dystrybutorów sprzętu nagłośnieniowego i instrumentów w Polsce.
Dowiedz się więcej

Multi-Smak

Producent surówek warzywnych, sałatek i kwaszonek.
Dowiedz się więcej

Portman

Portman prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Otwocka i jego okolic, jak również Warszawy. Oferta biura obejmuje sprzedaż, najem/wynajem mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.
Dowiedz się więcej

Pro Lingua

Specjalizują się w tłumaczeniach w kombinacji PL-ENG-PL z zakresu dokumentacji rejestracyjnej środków farmaceutycznych i materiałów medycznych, publikacji medycznych, materiałów szkoleniowych dla przedstawicieli medycznych oraz tekstów z dziedziny badań klinicznych. Świadczą usługi translatorskie zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.
Dowiedz się więcej

Dermafresh

Firma Phrama CF od lat zajmuje wysoką pozycją na rynku kosmetycznym, osiągniętą dzięki przemyślanej strategii oraz nieustannej dbałości o wysoką jakość produktów. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta stworzyli linię kosmetyków Dermafresh skierowaną do profesjonalistów. Kompleksowa oferta zawiera produkty do pielęgnacji dłoni, stóp, twarzy i całego ciała.
Dowiedz się więcej

Cztery Pory Roku

CZTERY PORY ROKU to wyjątkowa marka polskich kosmetyków pielęgnacyjnych. Produkty powstały z myślą o kobietach, które cenią sobie rodzime i dobre jakościowo kosmetyki w przystępnej cenie. Seria Cztery Pory Roku skierowana jest jednak przede wszystkim do tych osób, które pragną wydobyć swoje naturalne piękno i zachować je na dłużej. Cztery Pory Roku, to szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i dłoni, a w tym także kosmetyki „do zadań specjalnych”.
Dowiedz się więcej

Fundacja Praw Dziecka

Fundacja Praw Dziecka powstała z myślą o niesieniu pomocy dzieciom z rodzin ubogich, niedostosowanych społecznie, niepełnych, których sytuacja materialna i społeczna nie pozwala na zaspakajanie ich podstawowych potrzeb. Poprzez rozwój i umacnianie postaw nastawionych na aktywne współdziałanie w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pomagają dzieciom w budowaniu własnego i świadomego poczucia wartości i statutu społecznego.
Dowiedz się więcej

Lekaro

Firma Lekaro jest jedną z czołowych firm działających na rynku gospodarowania odpadami w aglomeracji warszawskiej. Wspierana polskim kapitałem i rodzinną tradycją funkcjonuje na rynku już od 1989 roku.
Dowiedz się więcej

Hotel Mazur

Mazur to zabytkowy obiekt położony nad jeziorem w samym sercu Mazur - Mikołajkach.
Dowiedz się więcej

Margoni

MARGONI działa na rynku od 1956 r. Jest doświadczoną rodzinną firmą z tradycjami, której celem jest sprzedaż doskonałej jakości wyrobów galanterii skórzanej najbardziej renomowanych firm światowych.
Dowiedz się więcej

Pekao Financial Services

Pekao Financial Services Sp. z o.o. od 1992 roku świadczy usługi outsourcingowe dla instytucji finansowych. Spółka specjalizuje się w obsłudze krajowych oraz zagranicznych funduszy inwestycyjnych, otwartych funduszy emerytalnych, dobrowolnych funduszy emerytalnych, funduszy własności pracowniczej oraz pracowniczych funduszy emerytalnych. Pekao Financial Services należy do międzynarodowej Grupy Unicredit i pozostaje w 100% własnością Banku Pekao SA.
Dowiedz się więcej

RCKiK Lublin

Podstawowym zadaniem Regionalnego Centrum jest organizowanie i prowadzenie działalności w zakresie krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a w szczególności wykonywanie zadań, w zakresie pobierania krwi i oddzielania jej składników, oraz zaopatrzenia w krew i jej składniki.
Dowiedz się więcej

Tomasz Filipczak

Pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny, członek zespołu Roberta Janowskiego oraz Janusza Radka. Autor części muzyki do Show Tanecznego "Opentaniec", skomponował również muzykę do spektaklu Czerwony Kapturek. Zrealizował jako producent muzyczny wiele płyt, m.in. : „Tango 3001“ – z piosenkami Astora Piazzolli, Krajewski Smooth Jazz – Tomasz Filipczak&Piotr Rodowicz, Robert Janowski - "Song.pl", "Osiemdziesiąte.pl", Janusz Radek - "Dziwny Ten Świat", "Gdzieś-po-między", " Z ust do ust", Irena Santor - "Kręci mnie ten świat".
Dowiedz się więcej

Firetext

Firetext to nowoczesne czujniki dymu, które w razie wykrycia niebezpieczeństwa pożarowego włączają syrenę oraz wyślą alarmowe wiadomości SMS do 4 wybranych osób.
Dowiedz się więcej

Grand Nova

Są dynamicznie rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją rynkową, specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Swoje działania koncentrują na budowaniu długoterminowych relacji z Klientem.
Dowiedz się więcej

The Runway

Ekskluzywny butik w centrum Warszawy, w którym prezentowane są kolekcje EMILIO PUCCI, STUART WEITZMAN, NICHOLAS KIRKWOOD, MR&MRS ITALY, SERGIO ROSSI, ELIE SAAB, VICTORIA BECKHAM Denim.
Dowiedz się więcej

Infinity Development

Infinity development jest firmą działającą w zakresie budownictwa wielko jak i mało powierzchniowego na rynku krajowym i zagranicznym. Ich klientami są sieci handlowe z branży FMCG, komercyjnej oraz przemysłowej.
Dowiedz się więcej

Manicure Express

Manicure Express jest autoryzowanym salonem OPI.
Dowiedz się więcej

Projektujemy wysokiej jakości
strony i sklepy internetowe.

Dowiedz się więcej

Prowadzimy wydajne kampanie e-marketingowe.

Dowiedz się więcej

Tworzymy najwyższej klasy
projekty graficzne.

Dowiedz się więcej

Michał Broniszewski

43-letni polski kierowca wyścigowy. W wyścigach startuje od 2006 roku. Rozpoczynał swą karierę od startów w Ferrari Challenge. W roku 2009 zdobył tytuł mistrzowski w kategorii GTS serii International GT Open.
Dowiedz się więcej

iConveyor

Firma zajmująca się projektowaniem oraz wykonywaniem systemów transportu wewnętrznego.
Dowiedz się więcej

Fitpon

Serwis umożliwiający zakup wejściówek na wydarzenia sportowe, karnetów na fitness czy siłownię.
Dowiedz się więcej

Livefit

Serwis umożliwiający trening online z udziałem trenera, bez wychodzenia z domu i w dogodnym dla Ciebie terminie. Zajęcia odbywają się w grupach bądź indywidualnie.
Dowiedz się więcej

Zapewniamy kompleksową
obsługę działań w Internecie.

Dowiedz się więcej

Usługi graficzne

Dowiedz się więcej

Usługi wideo

Dowiedz się więcej

Tetate

Nowoczesne biuro projektowe z Warszawy, którego specjalnością jest projektowanie wnętrz od podstaw. Zajmują się projektami układów przestrzeni, dekoracją wnętrz, doborem umeblowania oraz aranżacją wszystkich pozostałych aspektów.
Dowiedz się więcej

Cukiernia Domarecki

Firma została założona 4 października 1991 roku, przez mistrza Cukiernictwa Grzegorza Domareckiego, który przez wiele lat zdobywał doświadczenie współpracując z przedwojennymi cukiernikami. Dzięki zdobytej przez szereg lat wiedzy potrafił tak przygotować wypieki że stały się w krótkim okresie czasu obiektem pożądania wielu smakoszy. Obecnie firma zajmuje się wypiekiem ponad 80 rodzajów ciasta tradycyjną metodą.
Dowiedz się więcej

Żar-Kar

Firma Żar-kar (ABC Wnętrz i Domu ) specjalizuje się między innymi w usługach remontowo - budowlanych i stolarskich.
Dowiedz się więcej

Hranyca

Dom w Bieszczadach Wysokich, we wsi Strzebowiska. Z okien rozciąga się panorama widokowa na najbardziej znane bieszczadzkie szczyty: od Smereka poprzez Połoniny Wetlińską i Caryńską oraz Tarnicę.
Dowiedz się więcej

Centrum Zdrowia Dziecka

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Jest także instytutem badawczym, pracującym na rzecz nowoczesnej pediatrii.
Dowiedz się więcej

Glever

Firma świadcząca wszelkiego rodzaju usługi zabudów szklanych na terenie całego kraju. Realizują architekturę nowoczesną, z naciskiem na indywidualność i nowatorstwo rozwiązań.
Dowiedz się więcej

ID i branding

Dowiedz się więcej

E-mail marketing

Dowiedz się więcej

Content marketing

Dowiedz się więcej

Media społecznościowe

Dowiedz się więcej

Rodzinne Centrum Zdrowia

Rodzinne Centrum Zdrowia w Otwocku-Świdrze realizuje zadania związane z podstawową opieką zdrowotną, dla pacjentów zapisanych do tej przychodni, w oparciu o umowy podpisane wówczas z kasami chorych, a aktualnie z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Dowiedz się więcej

Aura Centrum Ogrodnicze

Centrum Ogrodnicze AURA mieszczące się w Sulejówku na granicy z Warszawą jest kolejnym rodzinnym przedsięwzięciem, zrodzonym na gruncie wieloletniego doświadczenia. W Centrum Ogrodniczym oprócz bogatej oferty otrzymają Państwo fachową pomoc, poradę a także zamówią Państwo usługi wykonawcze (zakładanie i pielęgnacja ogrodów oraz terenów zielonych).
Dowiedz się więcej

Fundacja Orimari

Fundacja ORIMARI pomaga dzieciom od 2006 roku. W ramach swojej działalności prowadzi programy rehabilitacyjne i profilaktyczne w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Organizuje charytatywne imprezy, z których dochód przeznacza na zakup sprzętu medycznego na potrzeby dziecięcych oddziałów szpitalnych na terenie całego kraju.
Dowiedz się więcej

Cukiernia Sosenka

Przesmaczny zakątek w malowniczym otoczeniu parku miejskiego, wobec którego żaden mieszkaniec Otwocka nie przejdzie obojętnie. Tutaj wypieki od lat tworzone są z miłością, a w powietrzu roznosi się zapach świeżo palonej kawy.
Dowiedz się więcej

ISP Audyt

ISP-Audyt świadczy profesjonalne usługi z zakresu badań sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego oraz obsługi finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej.
Dowiedz się więcej

SNW Outsourcing

Świadczą usługi rekrutacji oraz outsourcingu IT do branży informatycznej, telekomunikacyjnej i finansowej.
Dowiedz się więcej

Apeiron Consulting

APEIRON CONSULTING powstał na początku 2011 roku. Został stworzony przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym oraz bezpośredniej obsłudze klienta korporacyjnego w zakresie finansów.
Dowiedz się więcej

CLS

Specjalizują się w usługach doradczych związanych z wyborem najlepszej metody finansowania różnych środków trwałych.
Dowiedz się więcej

Trendshow

Ogromny wybór produktów znanych marek w jednym miejscu.
Dowiedz się więcej

Green Wood Hostel

Hostel znajdujący się przy ul. Lechickiej 23 w Warszawie.
Dowiedz się więcej

Urszula Jaworska

Urszula Jaworska od lat pomaga swoim podopiecznym w zakresie szeroko pojętej dietetyki.
Dowiedz się więcej

Melissa Primo Gusto

To firma należąca do grupy Melissa Kikizas S.A. znana i ceniona w krajach śródziemnomorskich za wyjątkową jakość produktów. Ich misją w Polsce od ponad 20 lat jest dostarczanie konsumentom charakterystycznych dla śródziemnomorskich regionów najwyższej jakości produktów, poczynając od makaronów, przez przetwory pomidorowe, oliwki i oliwy, aż po oryginalne kremy balsamiczne czy chałwy.
Dowiedz się więcej

RCKiK Warszawa

Podstawowym zadaniem Regionalnego Centrum jest organizowanie i prowadzenie działalności w zakresie krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a w szczególności wykonywanie zadań, w zakresie pobierania krwi i oddzielania jej składników, oraz zaopatrzenia w krew i jej składniki.
Dowiedz się więcej

Social Media Specialist

Wymagania:

 • praktyczna wiedza z zakresu Social Media
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • portfolio poprowadzonych fanpage'y
 • sukcesy z zakresu PR i marketingu
 • znajomość bieżących trendów w branży Social Media
 • poczucie estetyki
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • zaangażowanie
 • odpowiedzialność
 • pozytywne i energiczne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

SEO Specialist

Wymagania:

 • umiejętność pozycjonowania stron internetowych
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • znajomość zagadnień SEO i optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych
 • bardzo dobra organizacja pracy
 • komunikatywność
 • bardzo dobra znajomość technologii internetowych
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." pl">Dowiedz się więcej

PR Specialist

Wymagania:

 • doświadczenie w agencji PR lub dziale Public Relations
 • umiejętność tworzenia strategii PR
 • doświadczenie we współpracy z mediami
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • bardzo dobra znajomość technologii internetowych
 • odpowiedzialność
 • pozytywne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

PHP Developer

Wymagania:

 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • bardzo dobra znajomość PHP5
 • znajomość JavaScript, CSS, HTML, XML, MySQL
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • bardzo dobra znajomość technologii internetowych
 • odpowiedzialność
 • pozytywne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

Motion Designer

Wymagania:

 • doświadczenie w tworzeniu animacji i montażu wideo
 • ciekawe portfolio
 • znajomość bieżących trendów
 • bardzo dobra znajomość programów do obróbki wideo
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • odpowiedzialność
 • pozytywne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

Klub Kukiz’15

Strona Klubu Poselskiego oraz Stowarzyszenia Kukiz '15.
Dowiedz się więcej

Vertes – Main Page

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.
Dowiedz się więcej

Kontakt

Vertes Group Sp. z o.o.

ul. Szachowa 1 lok. 853
04-894 Warszawa
NIP 952-212-94-24, REGON 147207690, KRS 0000506441
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 30 000 zł
biuro@vertesdesign.pl">Dowiedz się więcej

Graphic Designer

Wymagania:

 • doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
 • ciekawe portfolio
 • znajomość bieżących trendów projektowych
 • bardzo dobra znajomość technologii www
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • odpowiedzialność
 • pozytywne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

Front-end Developer

Wymagania:

 • doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych
 • ciekawe portfolio
 • znajomość bieżących trendów projektowych
 • bardzo dobra znajomość technologii internetowych
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • odpowiedzialność
 • pozytywne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

Project Manager

Wymagania:

 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • umiejętność prowadzenia projektów
 • umiejętność kierowania zespołem projektowym
 • bardzo dobra znajomość technologii internetowych
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • bardzo dobra znajomość technologii internetowych
 • odpowiedzialność
 • pozytywne nastawienie :)
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

Kariera

Jeśli uważasz, że powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie, prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@vertesdesign.pl
Stale poszerzamy zespół ekspertów. Poszukujemy osób kreatywnych, dynamicznych i odpowiedzialnych. Wymagamy dużego zaangażowania w wykonywaną pracę i skuteczności w realizacji zadań. Zapewniamy wyjątkową atmosferę pracy oraz czynny udział w wielu ciekawych projektach, premiujemy osiągnięcia.

Jeżeli powyżej nie widzisz stanowiska dla siebie a chciałbyś z nami pracować i wiesz, że mógłbyś przyczynić się do rozwoju
naszej agencji interaktywnej – przekonaj nas o tym! Czekamy na Twoją aplikację. Miejsce pracy: Warszawa.
Dowiedz się więcej

Account Manager

Wymagania:

 • sprawdzone sposoby pozyskiwania klientów biznesowych
 • sukcesy sprzedażowe B2B
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
 • umiejętność realizacji zamierzonego celu
 • odpowiedzialność
Warszawa.

Prosimy dołączyć w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)." ">Dowiedz się więcej

Fundacja PANDA

Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA.
Dowiedz się więcej

Altgiochi

Sprzedaż gier komputerowych.
Dowiedz się więcej

Copernicus TFI

Copernicus Capital TFI S.A. jest jednym z pierwszych w Polsce, niezależnym od instytucji finansowych Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych. Działa na rynku funduszy od października 2004 roku na mocy ustawy i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.
Dowiedz się więcej

Studio Rygalik

Studio Rygalik realizuje kompleksowe projekty o różnorodnym charakterze. Spektrum działań jest bardzo szerokie – od projektowania, rozwoju i wdrożenia produktu po realizacje site-specific oraz produkcję limitowanych serii, a także eksperymentalne obiekty, kompleksowe doznania kulinarne oraz warsztaty badające relacje pomiędzy projektowaniem i jedzeniem.
Dowiedz się więcej

O nas

Jesteśmy innowacyjną agencją interaktywną zorientowaną na potrzeby Klienta.
Od ponad 9 lat skutecznie projektujemy strony internetowe oraz tworzymy i realizujemy strategie marketingowe w obszarze Internetu. Dzięki wiedzy popartej bogatym doświadczeniem posiadamy silną i stabilną pozycję w branży, zbierając przy okazji szereg pozytywnych opinii. Projektowanie stron i sklepów internetowych oraz usługi programistyczne są głównym profilem działalności naszej agencji. Zapewniamy przy tym pełną, kompleksową obsługę graficzną, marketingową, doradczą oraz IT.

Zrealizowaliśmy ponad 600 projektów dla naszych Klientów i ciągle dążymy do osiągania kolejnych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej

Powstała nowa strona Vertes Design!

Postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową! Efekt - powstał zupełnie nowy layout, nowy CMS, jednym słowem strona została wykonana od początku.

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Nie trzymamy się dewizy „szewc bez butów chodzi” i staramy się sukcesywnie wprowadzać zmiany na naszej witrynie. Tym razem zdecydowaliśmy się na całkowite odświeżenie jej oblicza zmieniając niemal wszystko. Uważamy bowiem, że kształtowanie wizerunku marki utrwala jej świadomość oraz wspiera komunikację marketingową. Nowa strona internetowa agencji interaktywnej Vertes Design odzwierciedla naszą tożsamość i nasze wyobrażenie dotyczące brandingu.

Jednocześnie w trakcie jej tworzenia wzięliśmy również pod uwagę potrzeby naszych Klientów i partnerów biznesowych, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Pragniemy, aby nasza firmowa witryna internetowa była pomocna, dostarczała kompleksowych informacji i zachęcała do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje ze strony naszego otoczenia, dlatego czekamy na wszelkie pomysły dotyczące usprawnienia funkcjonowania strony www agencji interaktywnej Vertes Design. Gwarantujemy, że żadna opinia nie pozostanie bez odzewu!

A już teraz zapraszamy do aktywnego korzystania z odświeżonej wersji strony internetowej www.vertesdesign.pl!

Dowiedz się więcej

Aplikacje na facebooka

Nowe narzędzie marketingowe - aplikacje na facebooka! Skuteczne, angażujące fanów, utrwalające świadomość marki.

Portal facebook.com zrewolucjonizował pojęcie marketingu internetowego. Większość bardziej i mniej znanych marek posiada fanpage na facebooku utrwalając internautom świadomość marki. Im więcej zaangażowanych jest osób w działania społecznościowe tym lepiej. Jak jednak pozyskać fanów?

Jest kilka sposobów:
- nasz fanpage musi być ciekawie prowadzony
- poprzez działania zachęcajmy użytkowników do dołączania do naszego fanpage
- prowadźmy fanpage w taki sposób by internauci polecali go sobie nawzajem
- organizujmy konkursy i zabawy
- twórzmy ciekawe aplikacje na facebooka

No właśnie, aplikacje.. Na facebooku znajdziemy ogrom ciekawych aplikacji dzielących się na m.in. na: gry, quizy, konkursy, sondy itp. Aplikacje na facebooku stały się miejscem rozrywki, angażowania użytkownika a tym samym sposobem na uświadamianie mu naszej marki. Są po prostu skutecznym narzędziem marketingowym.

Czy warto je tworzyć? Jak najbardziej! To dzieki nim wiele firm zyskuje fanów w Internecie oraz w świecie realnym. Zaangażowani fani są przecież potencjalnymi Klientami, a o to właśnie chodzi w marketingu.

Dowiedz się więcej

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne (z ang. mobile application) to ogólna nazwa oprogramowania działająca na urządzeniach przenośnych tj. telefony komórkowe, smartfony lub tablety.

Dzięki mobilności, świat w XXI wieku jest na wyciągnięcie ręki. Aby jeszcze udoskonalić dostęp, tworzone są aplikacje mobilne. Na początek może trochę teorii, aplikacje mobilne (z ang. mobile application ) to ogólna nazwa oprogramowania działająca na urządzeniach przenośnych tj. telefony komórkowe, smartfony lub tablety. Aplikacje mobilne to nic innego jak ‘dodatek’ do naszego telefonu bądź innego urządzenia, ułatwiający szybki i łatwy dostęp do informacji, bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Wyróżniamy trzy rodzaje aplikacji:
- Aplikacje offline – nie wymagające dostępu do Internetu
- Aplikacje online – działające w środowisku Internetowym
- Aplikacje klienckie – łączące się z aplikacją lub bazą danych na serwerze

Jak wiadomo grono użytkowników urządzeń mobilnych z dnia na dzień poszerza się, a wraz z nimi rośnie liczba nowych aplikacji mobilnych. Oprócz dostępu do informacji, aplikacje mobilne to także doskonałe narzędzie marketingowe i dostarczające rozrywki. Wyróżniamy kilka systemów umożliwiających aktywność aplikacji:
- iOS (Apple iPad, iPod, iPhone) - Android - Windows Phone, Mobile, CE - Symbian OS - BlackBerry OS - Bada OS - J2ME

Jeżeli chcemy osiągnąć satysfakcjonujący efekt marketingowy na polskim rynku, koniecznie należy wybrać dwa systemy:
- iOS – marketingowo
- Android – zasięgowo

Systemy Android i iOS są najczęściej używanymi systemami mobilnymi.

Dowiedz się więcej

Motion Design – video online

Wideo na stronach internetowych staje się wszechobecne. Przekaz audiowizualny silniej odziaływuje na internautę niż forma pisana lub graficzna. Nic dziwnego! Przecież wygodniej i łatwiej usiąść przed ekranem i obejrzeć film, czy animację niż wczytywać się w strony suchego tekstu.

Spójrzmy na youtube.com - któż go nie zna? Ogromna ilość filmów obiega cały świat. Te lepsze odnotowują miliony wyświetleń, wywołują dyskusje, angażują internautów. Przewija się tam mnóstwo reklam. Czy komuś one przeszkadzają? Raczej sporadycznie. Na tym właśnie polega siła wideo w Internecie. W gąszczu tych filmów znajduje się niezliczona ilość przekazów reklamowych: prezentacji firm, animacji, spotów, virali, kursów, szkoleń.

Poza youtube.com istnieje szereg podobnych portali, jednak nie tylko na nich znajdują się prezentacje wideo. Coraz częściej (i bardzo słusznie) ruchomy obraz znajduje swoje miejsce na stronach internetowych. Przecież w ten sposób można ciekawiej przekazać historię firmy, ofertę, zaprosić do kontaktu.

Oto kilka pomysłów, jak marketingowo można wykorzystać wideo w Internecie:

- film umieszczamy na portalach typu youtube.com, vimeo.com itp.

- rozpowszechniamy za pomocą mediów społecznościowych: facebook, google plus, nk, goldenline itp.

- umieszczamy na stronie internetowej

- link do filmu wprowadzamy do stopki maila i papieru firmowego, do ofery PDF, cennika itp.

- nagrywamy na płytę i dystrybuujemy wśród Klientów

Oczywiście rozróżniamy różne prezentacje wideo: film prosty, animację, film z animacją, czy efaktami specjalnymi oraz motion design.

Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie – daj się odnaleźć

Strona internetowa jako narzędzie marketingowe powinna być widoczna w wyszukiwarkach. Większość z nas używa wyszukiwarki Google do odnalezienia informacji, usługi, produktu – w zasadzie wszystkiego. Szukamy w niej zdjęć, przepisów, instrukcji obsługi a nawet właściciela numeru nieodebranego połączenia telefonicznego. Przypomnijcie sobie do jakich jeszcze celów używaliście wyszukiwarki.

Nic dziwnego, że Wasi potencjalni Klienci również jej używają do odnalezienia Waszej usługi. Warto ich tracić? Pewnie, że nie! Dlatego pozycjonowanie strony internetowej stało się bardzo ważnym elementem każdej kampanii reklamowej – niejednokrotnie podstawowym lub nawet jedynym.

Na co należy zwrócić uwagę przystępując do pozycjonowania strony?

- ważny jest odpowiedni dobór słów/fraz kluczowych – to po nich użytkownicy wyszukiwarki znajdą Waszą ofertę. Słowa powinny być dobrane w taki sposób, w jaki sami byście szukali danego produktu. Jeżeli prowadzicie biznes lokalny, warto do słów kluczowych dodać nazwę miejscowości np. prowadząc zakład fryzjerski w Warszawie należy pozycjonować stronę internetową na frazę „fryzjer Warszawa” - odpowiednia optymalizacja kodu strony znacznie pomoże osiągnąć zamierzony efekt - należy zdecydować czy chcemy sami pogłębiać tajniki pozycjonowania i próbować własnych sił, co wymaga czasu i wiedzy czy lepiej zlecić to wyspecjalizowanej firmie, płacąc jej za efekty.

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Zazwyczaj efekty pojawiają się po 30-90 dniach. Nie należy go sztucznie przyspieszać by uniknąć sankcji Google (filtr, ban). Oczywiście niektóre frazy kluczowe znajdą się w TOP10 wyników znacznie szybciej lub znacznie później – wszystko zależy od konkurencyjności frazy (pamiętajmy, że nie tylko my chcemy znaleźć się w pierwszej dziesiątce wyników)

Ile to kosztuje?

Każda fraza ma inną konkurencyjność i stopień trudności wypozycjonowania, im silniejsza konkurencja tym drożej. Trzeba pamiętać, że każda firma wyspecjalizowana w pozycjonowaniu poda realną cenę za TOP10 wyników, nie trudno jest jednak znaleźć firmy lub usługi freelancerskie oferujące znacznie niższe ceny za pozycjonowanie – zazwyczaj ich wiedza i zaplecze pozycjonerskie nie wystarczą na zdobycie czołówki wyników, co narazi Klienta na stratę kilku miesięcy czasu zanim zorientuje się, że nic z tego nie będzie.

Pozycjonowanie jest inwestycją – zainwestowane pieniądze realnie przekładaja się na liczbę Klientów i nowe zamówienia.

A czy Ty myślałeś o zaletach wypozycjonowania swojej strony internetowej?

Dowiedz się więcej

Wykorzystaj potencjał social media!

Social media to stosunkowo nowa forma reklamy, dzięki której już dziś wiele firm uzyskało spektakularne wyniki finansowe. Jest to jednak przede wszystkim efektywny kanał komunikacji na linii konsument-marka, który pozwala na aktywne kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa w mediach.

Decydując się na działania w social media należy mieć świadomość tego, że w większości przypadków rezultaty kampanii nie są widoczne od razu. Jest to długofalowe przedsięwzięcie, które dopiero po określonym czasie przekłada się na wyniki finansowe. Najlepsze Facebookowe akcje przyniosły ich autorom niesamowity rozgłos, a firmom, których usługi promowały - spektakularne wyniki finansowe. Oto kilka przykładów:

- Old Spice Guy przez wiele tygodni był na ustach dosłownie wszystkich (nie tylko w USA). Ciekawy pomysł na humorystyczne filmiki sprawił, że marka męskich kosmetyków Old Spice w ostatnim miesiącu akcji odnotowała zwiększenie sprzedaży aż o 107%!

- Zanim Inpost ogłosił swoją akcję „Paczkobranie” o Paczkomatach wiedziało niewielu Polaków. Wciągająca zabawa, w której można było dodatkowo zgarnąć cenne nagrody zahipnotyzowała wprost użytkowników Facebooka. Wysłano 1 200 000 zaproszeń do aplikacji, a strona Paczkomaty.pl odnotowała 62 000 wejść. Biorąc pod uwagę fakt, że początkowo firma zakładała wzrost liczby fanów o zaledwie 2 500 osób (cel ten osiągnięto już w pierwszym dniu trwania akcji) efekt akcji jest po prostu rewelacyjny.

- Ford swój nowy model samochodu, który dopiero miał wchodzić do seryjnej produkcji zaprezentował nie na targach motoryzacyjnych ale właśnie na Facebooku. Cała akcja została misternie zaplanowana. Efekt? W chwili obecnej trudno jest go zmierzyć, ale biorąc pod uwagę fakt, że firma ta od 2009 roku aktywnie wykorzystuje potencjał social media w swoich działaniach promocyjnych i wydaje na ten cel więcej pieniędzy niż niejedno podobnej wielkości przedsiębiorstwo na tradycyjną reklamę, to prowadzenie kampanii na facebooku z pewnością musi mieć swój udział w jego ubiegłorocznym sukcesie finansowym (najwyższe zyski od ponad 10 lat!).

Potencjał social media jest zatem ogromny. Ważne jest jednak to, aby umieć go dobrze wykorzystać. Nie wystarczy dobry pomysł, choć jest on niewątpliwie jednym z kluczy do sukcesu w mediach społecznościowych. Istotne jest również dobre zaplanowanie całej kampanii oraz jej poprowadzenie. Media społecznościowe nigdy nie śpią. Trzeba zatem stale czuwać nad tym, co się w nich dzieje. Nawiązywać stały dialog z konsumentami, odpowiadać na pytania oraz komentarze. Tylko pełne zaangażowanie w ten projekt może przynieść oczekiwany efekt.

Najważniejszym atutem social media jest ogromny zasięg ich oddziaływania. Firma może dzięki nim dotrzeć do milionów użytkowników sieci na całym świecie. To innowacyjne narzędzie umożliwia nam także nawiązywanie trwałych relacji z potencjalnymi Klientami oraz tworzenie więzi, która w przyszłości przełoży się na przywiązanie do danej marki.

Dowiedz się więcej

Poszukujemy ekspertów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi w dziale "kariera".

Vertes Design to nowoczesna agencja interaktywna, która stawia na ciągły rozwój. Nie stoimy w miejscu, ale cały czas idziemy do przodu, poszerzając nasze kwalifikacje. Jeśli więc jesteś osobą kreatywną, lubisz projektować strony internetowe, nie boisz się wyzwań, działasz dynamicznie i jednocześnie jesteś odpowiedzialny, to być może zechcesz dołączyć do naszego zespołu? Nie poszukujemy zwykłych rzemieślników. Od naszych pracowników oczekujemy pasji i zaangażowania w realizowane zadania. Cenimy sobie wiedzę i umiejętności, które odpowiednio wykorzystane pozwalają na tworzenie skutecznych rozwiązań. Jednocześnie dajemy również wiele z siebie. Każdego pracownika traktujemy z szacunkiem i dbamy o jego odpowiednią motywację. Dokładamy również wszelkich starań, aby atmosfera pracy była wyjątkowa i zapewniała możliwie jak najlepsze warunki do realizacji zawodowej. Naszym pracownikom dajemy również możliwość uczestniczenia w bardzo ciekawych projektach w tym także dla dużych korporacji czy jednostek samorządowych. To interesujące pozycje w portfolio, którymi warto się pochwalić. Najlepszych staramy się zawsze wynagradzać premiując ich osiągnięcia. Jeżeli aktualnie nie widzisz wśród naszych ogłoszeń stanowiska dla siebie, a chciałbyś z nami pracować i wiesz, że mógłbyś przyczynić się do rozwoju naszej firmy - przekonaj nas o tym! Czekamy na Twoją aplikację. Jeśli uważasz, że powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie, prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@vertesdesign.pl.

Dowiedz się więcej

Blog

Nasze usługi

Dowiedz się więcej

Strony internetowe kiedyś i dziś

Rozwój nowoczesnych technologii informatycznych spowodował ogromny skok w narzędziach służących do promocji firm za pośrednictwem internetu. Kiedyś strony internetowe w niczym nie przypominały tych, z którymi mamy do czynienia dziś. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że mało kto posiadał dostęp do Internetu, który pozwalał mu na szybkie załadowanie zawartości strony. Użytkownicy sieci korzystali zwykle z połączeń modemowych i ciężkie strony www ładowały im się godzinami. Projektanci dokładali zatem wszystkich starań, aby ograniczyć elementy, które mogłyby spowodować wydłużenie czasu pobierania zawartości witryny. Stosowano niewielkie grafiki, przeważała natomiast warstwa tekstowa. W tym czasie wystarczało posiadać jakąkolwiek stronę www, aby zaistnieć w sieci. Konkurencja w tym medium była na tyle nieduża, że promocja była bardzo łatwa.

Jak jest dziś? Dziś przede wszystkim zmianie uległa ilość osób, która posiadają dostęp do Internetu. Z roku na rok coraz więcej Polaków korzysta z tego medium. Przekonały się do niego nawet osoby starsze, które również nierzadko penetrują jego zasoby w poszukiwaniu interesujących produktów i usług. To spowodowało znaczny wzrost konkurencji. Nie wystarczy już posiadać jakąkolwiek stronę www, aby móc mówić o sukcesie w Internecie. Należy postawić na skuteczne i efektywne rozwiązania, które są w stanie przebić się do danej grupy docelowej. Bardzo ważna jest również kwestia samej promocji witryny. Bez niej tak naprawdę niewiele osób ma szansę na odwiedzenie strony internetowej. Największe zmiany zaszły chyba jednak w obrębie samych stron www. Dostęp do szybkiego Internetu sprawia, że mamy w tej kwestii ogromne pole do popisu. Warstwa tekstowa nie przeważa już nad grafiką, ale stanowi jej integralne uzupełnienie. Coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie do promocji swojej firmy strony internetowe tworzone za pomocą innowacyjnych technologii. Nikogo nie dziwią już zatem kreacje 3D produktów, czy też multimedialne elementy. Strony www stały się zatem dużo bardziej ciekawe i nowoczesne.

Dowiedz się więcej

Strony WWW

O nas

Dowiedz się więcej

Oferta

Docieramy do odbiorców


Większości klientów nie interesuje czy programując używamy HTML5, CSS3, PHP, .NET, Yii czy Ruby on Rails. Klientów interesuje wysokiej jakości produkt spełniający swoje zadanie. Realizujemy te oczekiwania.

Projektujemy wysokiej jakości strony i sklepy internetowe oparte o najnowsze trendy oraz design. Skupiamy się na użytecznym interfejsie programowanych systemów. Prowadzimy efektywny i angażujący marketing, analizujemy, dobieramy strategię, doradzamy.

Działamy z pasją. Referencje oraz otrzymane nagrody świadczą o nas!

Realizujemy:

strony internetowe / serwisy www / sklepy
aplikacje dedykowane / programowanie
pozycjonowanie stron / kampanie adwords / mailing / content marketing
grafika / wideo / branding / UX
serwisy społecznościowe / kampanie social media
strategie / administracja / audyty / doradztwo

Dowiedz się więcej

Vertes – Strona główna

Tworzymy wysokiej jakości strony www, skuteczne sklepy internetowe oraz wydajne kampanie e-marketingowe. Programujemy systemy bazodanowe, tworzymy aplikacje mobilne oraz świetnie poruszamy się w mediach społecznościowych. Świadczymy usługi doradcze i audytorskie, prowadzimy także projekty internetowe oraz IT. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.
Dowiedz się więcej

Witaj, świecie!

Dowiedz się więcej
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

NASZE PRACE

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

KLIENCI

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

VERTESLorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.


Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.Obejrzyj video

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.
 • 10Lorem ipsum dolor

 • 600+Lorem ipsum dolor

 • 1400+Lorem ipsum dolor

 • 20+Lorem ipsum dolor

KONTAKT


Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula.
Vertes Group Sp. z o.o.

Dane kontaktowe


t: +48 22 872 92 65

m: +48 505 331 330

e: biuro@vertesdesign.pl

Dane kontaktowe


ul. Szachowa 1

04-894 Warszawa